Restoranilauad

Restoranilauad


Kui otsite restoranilaudu, olete jõudnud õigesse kohta. Nordica Designis on suur valik erineva suuruse, värvi ja materjaliga restoranilaudu. Kuna inglased külastavad restorane üha sagedamini, kasvab ka restoranide arv võrdeliselt. See tähendab ka seda, et restoranide jaoks muutub järjest olulisemaks nädalast nädalasse külalisi meelitava õhkkonna ja keskkonna loomine ning tänapäeval ei piisa sageli ainult hea toidu pakkumisest. Kui juhite restorani, siis on teil ainult võita, kui loote kontseptsiooni, kus toit, sisekujundus ja atmosfäär käivad käsikäes. Meil on lai valik laudu, toole ja sisustust ning aitame teil hea meelega leida oma restoranile sobiva mööbli.
restaurant tables

Restorani lauad on hädavajalikud ning need peavad olema nii stabiilsed kui ka piisavalt suured, et mahutada klaase, söögiriistu ja taldrikuid, ilma et külalistel oleks raske einestada. Kõikidel restoranidel tasuks läbi mõelda, mis tüüpi lauad nende ruumidesse sobivad ja milliseid materjale eelistatakse. Kas valged, mustad või puidust lauad oleksid parimad? Või kuidas kas kandiline või ümmargune? Erinevat tüüpi laudadega katsetades saab ruumi ja sisustust täielikult muuta ning restoran võib omandada teistsuguse ilme ja iseloomu. Kui soovite, et suurem arv külalisi istuks teineteisele veidi lähemal, on teil hea valida väiksem ja paindlikum, kergemast materjalist laud, samas kui väiksemad restoranid võiksid eelistada stabiilsemaid laudu, mis soodustavad pikemat einestamist.  Kui teil on vaja lauaplaate vahetada, leiate meie poest uued ka melamiinist lauaplaadid. Kõigil meie laudadel ja lauaplaatidel on ühine see, et need kõik on vastupidavad ja kergesti puhastatavad.

Nordica Designis oleme spetsialiseerunud kvaliteetse restoranimööbli pakkumisele suurepäraste hindadega. Meil on ka suur valik laudu, mis meie suurepärase teeninduse ja sujuvate tarnete kõrval teeb meist hea partneri, kellega koos töötada. Meie töötajad vastavad hea meelega kõikidele teie küsimustele. Restorani laudade valimine on oluline otsus ja Nordica Design on teie partneriks kogu otsustusprotsessis.

Go to Top