Enimmüüdud tooted

Banketisaali mööbel

Community Verified icon

Kauni ja hubase piduliku õhkkonna loomiseks on vaja õiget mööblit. Selles oleme Nordica Designis eksperdid. Nordica Designi kodulehelt leiate mööbli millega saab kuua banketisaalis külalistele meeldejääva ja kestva elamuse. Pakume kvaliteetsed puhaste joontega lauadu ja toole, mis aitavad muuta lihtsa ruumi glamuurseks peoelamuseks.
banquet rooms

Kui te oma vastuvõtuala ümber kujundate, peate arvestama mitmete asjaoludega. Näiteks on oluline investeerida mööblisse, mida saab hõlpsasti kohandada erinevate gruppide vajadustega. Banketisaali mööbel peab olema kohandatav kas ametlikuks lõunasöögiks või pidulikuks õhtusöögiks. Isegi kui ostetav mööbel on luksuslik ja soodustab teie vastuvõtualal meeldivat kogemust, peab see olema ka praktiline ja vastupidav. Teil on vaja mööblit, mida saab kiiresti ja lihtsalt kätte võtta ja erineval viisil ümber paigutada. Lauad ja toolid peaksid olema vastupidavad, kergesti puhastatavad ja loomulikult mugavad! Teie külalised peaksid soovi korral saama pikemat aega lõõgastuda ja mugavalt istuda.

Nordica Designist leiate lauad, mis on nutikad, kuid mida on lihtne vajaduse korral kokku panna. Need võtavad hoiustamisel vähe ruumi ning neid on lihtne välja võtta ja kasutada kaunistustena või lisalauana ehk jookide ja suupistete serveerimiseks või mõnusa Rootsi lauana. Lauad ja eriti nurgalauad saab laotada ruumis erinevatesse kohtadesse. Meie kataloogis olevad lauad on saadaval mitmes erinevas suuruses ja puidutüübis – mõned isegi plastikust.

Vaadake oma mööblit kui pikaajalist investeeringut ja vaadake meie laia valikut. Nordica Designis on palju erinevates hinnaklassides ja erineva disainiga toole. Leiate kõike alates kaasaegsetest alumiiniumist banketitoolidest kuni traditsioonilisemate toolideni. Valige tooliistmete jaoks mitmete värvide ja mustrite hulgast või meil on ka toolikatted, mis võivad olla hea investeering, kuna need kaitsevad toole, kuid pakuvad ka võimalust kiiresti ja lihtsalt muuta oma toolide värvi ja välimust.

Kui teil on küsimusi või muresid, on meie väga teadlikud ja kogenud töötajad teie käsutuses. Nad aitavad teil hea meelega luua meie laias valikus Nordica Design ülima peoruumi.