Enimmüüdud tooted

Lounge Mööbel

Nordica Designis pakume elegantset ja mitmekesist valikut salongimööblit. Siit leiate lamamistoole, diivaneid, diivanilauadu ja taburette, mida kõike saab erinevatel viisidel kombineerida. Meil on paindlik ja kaasaegsete lahendustega salongimööbel, mis hõlbustab soovi korral puhkeruumide ümberkorraldamist ja iseloomu muutmist. Me teame, kui oluline on kvaliteet. Seetõttu keskendusime oma mööblivaliku hankimisele nendelt tootjatelt, kes hindavad kvaliteeti, kuid pakuvad siiski konkurentsivõimelisi hindu.

Sõna “lounge” viitab spetsiaalsele alale, kus külastajad ja külalised saavad lõõgastuda. Baarides ja isegi hotellide fuajees on salonge, kus on mugav ja kutsuv mööbel, tavaliselt diivanid ja tugitoolid.
lounge furniture
Meie tugitoolide, diivanite, diivanilaudade ja taburetite valik pakub stiilseid kaasaegseid lahendusi nii baaride kui ka hotellifuajeede salongidesse. Salongimööblit kasutatakse laialdaselt ja see on sageli tiheda liiklusega. Seetõttu on oluline investeerida kvaliteetsesse mööblisse, mis on ühtlasi stiilne ja samas mugav. Kvaliteeti investeerides ja pikaajaliselt mõeldes leiate, kui hõlpsalt saab teie puhkeala ümber kujundada, pöörates tähelepanu sellistele detailidele nagu uus valgustus, tekstiil ja lauad. Olenevalt sellest, kus ja millises kontekstis teie puhkemööblit kasutatakse, saate erinevate laudade ja sobivate taburettidega kujundust varieerida. Mõelge läbi, mida vajate – kas soovite serveerida külalistele rikkalikke eineid või lihtsalt värskendavat jooki ja suupisteid? Kõige tähtsam on see, et külalised tunneksid end teretulnuna maha istuma ja lõõgastuma ning teie teenust nautima.

Meil on ka mitmeid unikaalse disainiga taburette. Stiilsete mööbliesemete kasutamine võib anda baarile või fuajeele eksklusiivse ilme, luues samal ajal palju suurema istekoha. Pingid sobivad ka väiksematesse ruumidesse, kus on oluline pakkuda istumiskohti, kuid kus tugitoolide jaoks ruumi napib.

Meil on laialdased kogemused salongimööbli pakkumisel nii riigiettevõtetele kui ka väiksematele erapindadele. Kuna usume, et klient peaks kogema kõrget kvaliteeti soodsate hindadega, saame uhkustada paljude rahulolevate klientidega – nende iseloomustusi saate lugeda jaotisest „Viited”. Heitke pilk meie kataloogile, et leida oma vajadustele vastav salongimööbel – ootame teid veel ühe meie rahulolevate klientide hulka.