Kohvikulauad

Kohvikulauad


Nordica Designist leiate laias valikus erineva stiili ja materjaliga kohvikulaudu. Kui teil on kohvik, pakute tõenäoliselt rohkem kui lihtsalt kohvi, mis tähendab, et vajate tugevaid laudu, kus on ruumi alustasside, taldrikute ja kaunistuste jaoks. Meie kauplusest leiate kohvikulauad, mis sobivad teie ettevõttega, olgu selleks siis väike nurgake või suurem koht, kuhu tullakse lõunatama. Pakume kvaliteetseid kohvikulaudu soodsate hindadega. Tutvu meie valikuga, vali oma lemmiklaud ja võta meiega pakkumise saamiseks ühendust.
cafe tables

Kohviku laudu peaks olema lihtne puhtana hoida ja vajadusel lihtne teisaldada. Samal ajal ei tohiks need olla liiga kitsad, et tekiks nende ümberkukkumise oht. Kõikidel laudadel, olgu need siis ümmargused või ruudukujulised, valged, mustad või puidust, on oma plussid ja need aitavad luua teie kohvikus erinevaid tundeid ja õhkkonda ning neid täiendavad suurepäraselt meie valikus olevad kohvikutoolid. Nordica Designis garanteerime, et meil on just see laud, mida otsite, ning meie asjatundlikud töötajad aitavad teid alati nõuannetega, kui olete valmis oma ruumi jaoks laudu valima. Meil on lai valik kvaliteetseid laudu ja nende hind on alati konkurentsivõimeline.

Meie veebipoodi sirvides saate rahus ja vaikuses hindu ja mudeleid võrrelda.  Samuti tasuks enne ostude sooritamist oma ruumid hoolikalt üle mõõta ja laudade paigutuse üle järele mõelda, et olla kindel, et saad õige arvu laudu ja toole. Võib-olla saate kombineerida erinevat tüüpi kohvikulaudu oma ettevõtte erinevates osades, et luua särtsakust ja võimaldada külalistel leida oma ideaalne koht istumiseks või seismiseks erinevatel kellaaegadel. Nordica Design garanteerib, et meil on teie jaoks lauad nii stiili, kvaliteedi kui ka hinna osas. Tutvuge meie ulatusliku valikuga juba täna.

Go to Top