Banketitoolid

Peo- ja Banketitoolid


Nordica Designis pakume teile laia valikut toole kogunemisruumide ja bankettide jaoks. Meil on erinevates värvikombinatsioonides ja erinevates materjalides istmetega toolid, et neid oleks lihtne ülejäänud sisustusega sobitada. Valides värvilise tooli, näiteks rohelise, punase või sinise, saate ülejäänud ruumi värvi eri suundades näiteks lillede ja laudlinadega sobitada. Kindlasti arvestage põranda või vaiba värviga ning loomulikult tuleb banketiruumi toole valides arvestada ka tapeedi ja kardinatega. Kõik selleks, et jääks ühtlane mulje, mis ei võta võimust ega häirib silma.
banquet chairs

Pidulikul sündmusel, nagu pulmad, tähtsad sünnipäevad, ristimised või mingisugused aastapäevad, on üsna tavaline mitmekäigulise õhtusöögi serveerimine. See tähendab, et teie valitud toolid peavad mitte ainult sobima ülejäänud sisekujundusega nii värvilt kui ka disainilt, vaid olema ka mugavad ja kutsuvad, et külalised saaksid tunde rõõmsalt istuda ning heade sõprade seltsis süüa-juua. Meie poest leiate kõike alates lihtsamatest stiilsetest versioonidest kuni nahaga kaetud käetugedega puidust toolideni. Mõelge, kas soovite konkreetse sündmuse jaoks kasutada stiili, mida võidakse hiljem muuta, või pigem mõelda pikas perspektiivis ja kasutada stiili, mis sobib mitme erineva sündmusega. Sõltumata sellest, millise stiili te oma banketisaali jaoks valite; garanteerime, et leiate selle meie veebipoest. Meil on aastatepikkune kogemus mööbli tarnimisel nii avalikele kohtadele kui ka eraettevõtetele ning meie eesmärk on pakkuda ainult parimaid tooteid – parimate hindadega. See on andnud meile aastate jooksul märkimisväärse hulga rahulolevaid kliente.

Meie e-poes saate võrrelda erinevaid tootjaid, mudeleid ja hindu, et leida oma vajadustele parim valik mööblit ning saate seda teha mugavalt oma kodus. Võite vaadata ka meie teisi kategooriaid, et leida sobivad lauad, mis sobivad teie valitud peo- või banketitoolidega. Võib-olla soovite ka luua oma koosolekuruumi meie diivanitega lõõgastava nurga või sisustada terrassi mõne meie pakutava terrassimööbliga. Kui teil on küsimusi, võtke meiega ühendust.

Go to Top