Tere tulemast! Oleme Nordica Design – Skandinaavia kvaliteet õige hinnaga.

Alates meie asutamisest 2016. aastal pakume erakordseid mööblilahendusi – Skandinaavia kvaliteedi, konkurentsivõimeliste hindade ning kiire usaldusväärse teeninduse ideaalne kooslus. Samuti on meist nüüdseks saanud mööblisektori silmapaistev osaline. Oleme Skandinaavias, Baltimaades, Ühendkuningriigis ja Itaalias hästi esindatud.

Hotelli-, restorani- ja toitlustussektoris (HORECA) ning muus avalikus keskkonnas meie meeskonna omandatud ulatuslikud kogemused võimaldavad meil mõista selliste ruumide ainulaadseid vajadusi – seega oskame luua teie kõikidele vajadustele vastava mööbli, mis on funktsionaalne, kestev ja esteetiline.

Meie pikaajalised disainiteadmised on kogu me tegevuse südameks. Meie tooted on elegantse disaini ja tippmeisterlikkuse sujuv sulam, tagades tipptasemel tooted õige hinnaga. Soovite eritellimusega mudelit? Meil on olemas vastavad eksperditeadmised ja ressursid, et teie nägemus ellu viia.

Kõige konkurentsivõimelisemate pakkumiste tagamiseks võimaldame mööbli tellimist otse tehasest, kõrvaldades ebavajalikud vahendajad ja kulud. Tagame toodete kohese väljasaatmise teile vajalikku asukohta, et saaksite oma projektidega ladusalt ja tõhusalt edasi minna.

Oleme oma klientidele pühendunud ja meie jaoks on kvaliteet kõigutamatu. Absoluutse meelerahu tagamiseks kaasneb Nordica Designi iga avaliku keskkonda käsitleva ostuga kolmeaastane garantii.

Valige meid oma usaldusväärseks partneriks, loomaks stiili, kestvust ja väärtust ühendava mööbliga inspireerivaid keskkondi. Võtke meiega juba täna ühendust, et saaksime arutada teie projekti vajadusi – aitame teil oma nägemuse reaalsuseks muuta.