Enimmüüdud tooted

Kohviku Mööbel

Rootsi kohvikultuur on ainulaadne ja meie Nordica Designis oleme sellest hästi teadlikud. Meil on suur valik erinevaid tooteid neile, kes otsivad kohvikumööblit. Leiate erinevates stiilides toole, laudu ja mooduldiivaneid, alates klassikalisest kohvikumööblist kuni kaasaegse minimalistliku disainini.
cafe furniture

Oluline on, et kohvik oleks atraktiivselt sisustatud, et kliendid tahaksid ikka ja jälle tagasi tulla. Seda mõtet pidasime kataloogi valides silmas. Meie kodulehelt leiate kaasaegse kohvikukvaliteediga sisustuse, mis loob hubase tunde ja mis on praktiline kasutuses kui ka mugav istuda. Meie kohvikutoolid on valmistatud vastupidavatest materjalidest, sealhulgas puidust, plastikust või metallist ning nii mitmelgi tootel on ülimugavad riidest või nahast padjad. Nordica Designist leiate erinevates värvides mööblit, mis on spetsiaalselt loodud vastama paljudele erinevatele nõuetele, alates väikestest aiakohvikutest kuni suuremate kaasaegsete sisekohvikuteni. Kohvikumööbel peaks olema vastupidav ja kergesti tõstetav, et seda oleks lihtne puhastada või ümber tõsta ja ladustamiseks virnastada – kõik need eelised leiate meie kataloogis sisalduvast mööblist.

Nordica Designist leiate elegantse disainiga puittoole, värviliste ja kauni disainiga plastiktoole ning kergeid ja vastupidavaid metalltoole. Mõnda meie mudelit saab kasutada nii väljas kui ka siseruumides. Heitke pilk ka meie klassikalise disainiga mooduldiivanitele, mis tekitavad ehedat hõngu, mis on omane vanade traditsiooniliste Ühendkuningriigi viiekümnendate kohvikutele. Meie mooduldiivaneid on lihtne paigutada, et saaksite oma ruumi võimalikult palju istekohti mahutada. Valida saab moodsate või klassikaliste diivanimoodulite vahel. Meil on lai valik materjale ja värve, mis muudab teie olemasoleva interjööriga sobivate diivanite leidmise lihtsaks.

Meie kohvikulauad on erineva kujunduse ja suurusega. Neil kõigil on kaks ühist väärtuslikku eelist, et neid on lihtne puhastada ja need on valmistatud vastupidavatest materjalidest. Meil on kõike alates väikestest ümarlaudadest, mis sobivad ideaalselt väikestesse või suurtesse ruumidesse; ja vastupidav mööbel, mis sobib hästi ruumides, mis on mõeldud suuremate gruppide koosviibimiseks.

Nordica Designist võite leida laia ja mitmekese valiku, mis sobib igat liiki äridele. Oleme keskendunud kvaliteetsete toodete pakkumisele väga konkurentsivõimelise hinnaga. Tutvu meie internetipoega ja tutvu meie pakutavaga. Meile on oluline  kiire ja usaldusväärse kohaletoimetamise teenus.  Pakume teile kvaliteeti ja konkurentsivõimelisi hindu – ning võimalust muuta teie kohvik oaasiks, mida teie kliendid otsivad.