Enimmüüdud tooted

Restorani mööbel

Nordica Designist leiate laia ja mitmekesise restoranimööbli valiku. Omame aastatepikkust kogemust nii avaliku kui erasektori varustamisel. Meie moto on “Investeeri kvaliteeti!” Kuid pakume oma klientidele ka soodsa hinnaga tooteid. Usume, et restoranikülastus peaks olema pigem elamus ning restorani üldmulje on oluline; see tõmbab ligi ning loob tunde ja atmosfääri sellest, mida teie külalised võivad toidu ja teeninduse osas ette näha. Pidasime seda oma kataloogi koostades silmas.
restaurant furniture

Mööbli osas tehtud valik mängib ainulaadselt erilise ja meeldejääva atmosfääri loomisel olulist rolli. Teie restorani sisekujundus peab ahvatlema teie kliente nautima nii keskkonda kui ka toitu. Tihti jäävad kliendid veidi kauemaks, kui keskkond on meeldiv ja sõbralik ning see toob paratamatult kaasa õhtu lõpetamise magustoidu, kohvi ja likööridega.

Pakume kõike alates luksuslikult polsterdatud detailidest kuni lihtsama ja kaasaegsema mööblini. See, mille valite, põhineb täielikult isiklikul maitsel, aga ka sellel, mis sobib teie ettevõttele kõige paremini nii pakutava toidu kui ka restorani välimuse poolest. Enne oma restorani mööbli tellimist kaaluge hoolikalt olemasolevate valikute valikut, alates raskemast, elegantsest mööblist kuni moodsama, võib-olla ka kergema stiilini. Samuti mõjutavad restoranimööbli valikut ka kangad ja värvilahendus olemasolevatel seintel, põrandatel ja aknakatetel.

Kui ostate restorani mööblit, ei piisa vaid mõne tooli ja laua asukoha leidmisest. Teie mööbel peaks olema funktsionaalne ja töötama nii teie külaliste kui ka töötajate jaoks. Meie mooduldiivanite ja restorani tugitoolide abil saate luua mõnusa hubase atmosfääri.

Restoranimööbli paigutus on oluline detail, mida tuleks meeles pidada. Kui palju külalisi restoranis teenindate? Kuidas paigutada mööbel nii, et töötajatel oleks teenindamise ajal lihtsam ringi liikuda? Kas külalistel on soovitud privaatsus, kui kasutate oma vaba ruumi maksimaalselt ära? Pakume kogu oma restoranimööbli mõõtmed, et teil oleks lihtsam oma paigutust tõhusalt planeerida.

Nordica Designis saate valida laia valiku stiilset ja praktilist restoranimööblit, mis sobib igat tüüpi söögikeskkonda. Kui otsite näpunäiteid ja nõuandeid või vajate vastuseid põletavatele küsimustele, siis võtke julgesti ühendust. Nordica Designis oleme teie ja teie vajaduste jaoks olemas.